Pilarka tarczowa, stołowa do drewna TS2 3000W Record Power

Agencja AMK

Dystrybutor

Agencja AMK

ul. Św. Wincentego 10
61-003 Poznań
telefon +48 61 879 99 25
sklep@agencja-amk.pl
www.agencja-amk.pl

TS2 wprowadza nowy standard jakości, jeśli chodzi o kategorię mocnych i wytrzymałych tarczowych pilarek stołowych przeznaczonych do cięcia zarówno drewna litego jak i płyt wiórowych.
Jest to idealne urządzenie dla każdego obłożonego pracą warsztatu stolarskiego, który bardzo ceni sobie precyzję i powtarzalność cięcia. Duża wydajność urządzenia w połączeniu z solidną konstrukcją i silnikiem o mocy 3000 W gwarantują lata niezawodnej pracy i wysoką dokładności cięcia.
Maszyna jest dostarczana w komplecie z dużą prostokątną ramą, przymocowaną do przemysłowego wózka przesuwnego. Rama podtrzymywana jest od dołu przez solidne ramię wspierające. Długość przesuw wózka 1200 mm sprawia, że pilarka nadaje się idealnie do cięcia poprzecznego dużych formatów.
Maszyna poza główną tarczą tnącą o średnicy 315 mm wyposażona jest w agregat podcinający (tarcza ⌀120 mm) z własnym silnikiem, dzięki czemu można nim sterować niezależnie od piły głównej.

Właściwości pilarki tarczowej do drewna TS2

Wytrzymały wózek przesuwny

Wózek przesuwny zapewnia wyjątkowo solidne oparcie jak i swobodny przesuw.

Rama prostokątna

Rama prostokątna wyposażona jest w rozsuwaną przykładnicę kątową, którą można zablokować w dowolnej pozycji w zakresie kątów 0-45°.

Pochylanie tarczy tnącej

Zarówno tarczę piły głównej jak i tarczę podcinającą można pochylić w zakresie kątów 0-45°. Służą do tego dwa niezależne mechanizmy zapewniające bezpieczne i dokładne pozycjonowanie, które jest kluczowe do wysokiej jakości cięć.

Tarcza podcinająca

Dodatkowa tarcza podcinają (⌀120 mm) napędzana jest niezależnym silnikiem, co zapewnia doskonałą wydajność i niezawodność.

Masywna podstawa przykładnicy

Wózek przesuwny wyposażony jest w wytrzymały ogranicznik pozwalający na zatrzymanie wózka w miejscu, kiedy funkcja przesuwu nie jest potrzebna.

Regulacja tarczy podcinającej

Wysokość tarczy podcinającej i jej ustawianie są realizowane niezależnie od tarczy piły głównej, co zapewnia uzyskanie precyzyjnego cięcia. Pokrętła regulacji są składane zabezpieczając przed niekontrolowaną zmianą ustawień.

Zakres dostawy:

• 1x stołowa pilarka tarczowa TS1,
• 1x instrukcja.

Moc znamionowa P1
3000 W
Moc rzeczywista P2
2500 W
Maksymalna średnica tarczy
315 mm
Średnica tarczy podcinającej
120 mm
Średnica wewnętrzna tarczy
30 mm
Średnica wewnętrzna tarczy podcinającej
20 mm
Obroty tarczy tnącej
4500 obr/min
Zakres pochylenia tarczy tnącej
0 – 45°
Maksymalna głębokość cięcia 45º
67 mm
Maksymalna głębokość cięcia 90º
95 mm
Maksymalna szerokość cięcia
900 mm
Przesuw stołu przesuwnego
1200 mm
Wysokość stołu od podłogi
870 mm
Waga
354 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.)
2550 x 2030 x 860 mm