Optymalizerka SALVAMAC SALVAPUSH_2000

SALVAMAC SP. Z O.O.

SALVAMAC SP. Z O.O.

ul. Modrzewiowa 18
62-081 Przeźmierowo
telefon +48 787 065 015
tel. kom. +48 61 670 8737
info@salvamac.com
https://salvamac.com/pl/

 

Technologiczna ewolucja systemów cięcia drewna.

Automatyczna Pilarka poprzeczna i optymalizerka SalvaPush_2000 powstała na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w optymalizacji drewna. Maszyna ta jest idealnym rozwiązaniem dla zwiększenia wydajności drewna, zredukowania godzin roboczych, ułatwienia pracy operatorom, obniżenia kosztów i zwiększenia zysków. Operator musi jedynie zaznaczyć obecność wad i klasę jakości drewna, a optymalizerka zrobi resztę. Maszyna wycina najlepszą możliwą kombinację wymiarów, redukując do minimum odpad i poprawiając wydajność, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Dane techniczne

System z kontrolą numeryczną

System załadunku z kontrolą numeryczną. Komputer oraz napęd serwomechanizmu połączone są w trybie cyfrowym przez EtherCAT.

Elektroniczny serwosilnik

Bezszczotkowy, elektroniczny serwosilnik zapewnia maksymalną precyzję i ochronę przed zakłóceniami elektrycznymi.

Funkcjonalny stół roboczy

Specjalny, pochylony pod kątem 25 stopni stół ułatwiający załadunek, oraz pozwalający trzymać elementy obok siebie, bez zwiększania wysokości roboczej.

Solidny i wytrzymały wózek

Bardzo wytrzymały i solidny wózek popychacza o wymiarach ok. 300x345x25 mm.

Laser fotokomórki

System odczytu złożony z fotokomórki laserowej rozpoznającej obecność deski, oraz czytnika znaków luminescencyjnych.

System posuwu

Specjalny system przesuwu z pasem zębatym o szerokości 50 mm. Wewnątrz 33 stalowe wzmocnienia zapewniające wysoką precyzję i zapewniające do minimum redukcję problemów z pyłem i konserwacją maszyny.

Zespół cięcia

Struktura SalvaPush_2000 wykonana jest z twardej stali o dużej grubości, gwarantującej niezawodność i długą żywotność maszyny. Zespół tnący wyposażony jest w stół pochylony pod kątem 25 stopni, tak jak i cała strefa załadunku.

Inteligentny docisk w naszej SalvaPush_2000, po pierwszym cięciu, automatycznie dostosowuje się do grubości deski.

Maszyna posiada dwa elektro-pneumatyczne dociski boczne wyrównujące materiał, jeden przed a drugi za piłą.

Elektroniczny operacyjny system zarządzania salva-optim

Elektroniczny system zarządzania złożony z kontroli numerycznej i zintegrowanego komputera najnowszej generacji w celu szybkiej komunikacji do mniej niż jednej milisekundy.

Oprogramowanie SALVA-OPTIM jest intuicyjne, łatwe do obsługi dzięki prostej grafice odzwierciedlającej główne systemy inteligentnej elektroniki. Niektóre z sekcje programu dedykowane są do statystyk i wyników cięcia z aktualizacjami w czasie rzeczywistym, diagnostyki i wiadomości wideo. Software zezwala na zarządzanie 5 klasami jakości.

Ekran dotykowy 12” o dużej wytrzymałości, usytuowany w ergonomicznej pozycji dla łatwego odczytu i wpisywania danych. Posiada porty USB i tele-serwis via internet gotowy do użytku.

Dane techniczne

Dowiedz się, czy SalvaPush_2000 jest maszyną dla Twojej produkcji i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Długość załadunku min/max

2100-7100 mm

Maksymalna prędkość popychacza

60/200 mt/min

Minimalny czas cięcia

0.1 sec

Ciśnienie sprężonego powietrza

6 atm

Zużycie sprężonego powietrza

190 Nl/min

Zużycie sprężonego powietrza

30 mt/sec

SalvaPush_2000 Wyposażenie opcjonalne

Zintegruj SalvaPush_2000 z dużym wyborem wyposażenia opcjonalnego, które ułatwią Ci pracę!

SalvaPush_2000 to maszyna, którą można zintegrować z różnymi opcjami, zarówno podczas załadunku, jak i rozładunku, aby była jeszcze bardziej kompletna i wydajna. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wszystkie możliwe opcje. Pomożemy Ci zrozumieć, które są najbardziej odpowiednie dla Twojej pracy i Twoich potrzeb..