Automatyczny system pozycjonowania SALVAMAC SALVASTOP_100

SALVAMAC SP. Z O.O.

SALVAMAC SP. Z O.O.

ul. Modrzewiowa 18
62-081 Przeźmierowo
telefon +48 787 065 015
tel. kom. +48 61 670 8737
info@salvamac.com
https://salvamac.com/pl/

 

Mniej błędów, zero odpadów, i większa wydajność.

Zrobiliśmy SalvaStop_100 z myślą jako o fundamentalnym komponencie, który zapewni Twojej pracy przewagę. Dzięki sterowaniu numerycznemu ten elektroniczny system zarządza popychaniem, zatrzymywaniem i pozycjonowaniem profili przeznaczonych do cięcia, niezależnie od materiału. W ten sposób możesz ograniczyć błędy ludzkie, unikną powstawania odpadów i obniżyć koszty pracy. Możesz pożegnać się z taśmą mierniczą!

Właściwości techniczne

Właściwości tego technologicznego systemu pozycjonowania zostały opracowane, aby uczynić Twoją pracę łatwiejszą i bezpieczniejszą, zwiększając wydajność i zmniejszając koszty.

Pętla zamykania silnika serwomechanizmu

11 Nm

Moc

230 V 50 Hz

Długość ramienia/ z płytą popychacza

600 mm / 200 mm x 100 mm

Nośność jeżeli zainstalowany na stole rolkowym

do 100 Kg

Ekran dotykowy s_PAD

7″

Maks. długość całkowita i robocza

7000 mm / 6400 mm

Belka

Dzięki nowej koncepcji technologicznej stworzyliśmy anodyzowaną belkę aluminiową o przekroju 100×100 mm i wzmocnionej grubości krawędzi profilu.

Belka ma 3 rowkowane boki dla zaadaptowania i zainstalowania urządzenia. Natomiast jeden bok jest płaski zapewniając lepszy poślizg drewna po prowadnicy, przeciwdziała jej zbyt szybkiemu zużyciu, oraz zatkaniu wiórami.

Dzięki znacznym rozmiarom tego rozwiązania, wózek popychacza osiąga prędkość ruchu do 60 metrów na minutę. System przenoszenia umożliwia taśma zębata o szerokości 32 mm. Stalowe paski wewnątrz taśmy nadają jej wysoką precyzję i nośność przy jednoczesnej bardzo wysokiej dokładności pozycjonowania. Solidne i niezależne stalowe głowice nośne pasa zapewniają długą żywotność, niezawodność i precyzję.

s-PAD i oprogramowanie

SalvaStop_100 jest zintegrowany z wyjątkowym oprogramowaniem, które jest łatwe w użyciu dzięki intuicyjnej grafice, jest łatwe do opanowania i kompletne. Kolorowy ekran dotykowy s-PAD został zaprojektowany w taki sposób, aby znajdował się w doskonałej pozycji do odczytu i wprowadzania danych, z wygodną klawiaturę cyfrową. Posiada złącza USB i tele-serwis via internet gotowy do użytku.

Ten system pozycjonowania posiada dwa główne tryby – “Stop” i “Push” – i razem 5 różnych sekcji.

  • Tryb “Stop” do wprowadzenia pojedynczej długości docelowej i przywołanie najbardziej używanych długości.
  • Tryb “Push” ze stałymi powtarzalnymi cyklami, ze 100 możliwymi listami cięcia.
  • Tryb “Jog” i automatyczne ustawienie punktu zerowego.
  • Szerokie możliwości personalizacji parametrów.
  • System połączenia z diagnostyką i systemem teleservice.

Urządzenia elektroniczne

Kompaktowy elektroniczny Serwosilnik gwarantuje prostotę, niezawodność, trwałość i wydajność. Dzięki tej innowacyjnej technologii możesz zarządzać pozycjonowaniem w zamkniętej pętli, sprawdzając pozycję w dowolnym momencie, nawet w przypadku dużego wysiłku i przypadkowego nacisku zewnętrznego.

Silnik umieszczony jest z przodu w pozycji pociągowej i ma moc 11 Nm, a elektryczne i elektroniczne wejścia i wyjścia są zintegrowane z samym silnikiem. Przyciski awaryjne i startowe są ergonomicznie rozmieszczone, aby ułatwić pracę operatora.

SalvaStop Combo

Połącz SalvaStop_100 ze swoją pilarką lub z jedną z naszych pilarek Classic, wyeliminuj o połowę błędy i zoptymalizuj pracę.

Możesz kupić system SalvaStop_100 osobno, lub w komplecie z jedną z naszych pilarek poprzecznych, aby poprawić wydajność, bezpieczeństwo i zminimalizować ryzyko ludzkich błędów.