Automatyczna piła panelowa SCM GROUP gabbiani g 3

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

ul. Obornicka 133
62-002 Suchy Las
telefon +48 61 651 47 60

www.scmgroup.com

Pilarka panelowa gabbiani g 3 to najbardziej zaawansowana seria maszyn do rozkroju płyt. Zaprojektowana do pracy ciągłej. Wyposażona w najnowocześniejsze systemy i agregaty pozwalające w wydajny sposób uzyskać najwyższą dostępną na rynku jakość cięcia. Pilarki panelowe gabbiani g 3 są wyposażone w nowoczesny system “EASY & RESPONSIVE” pozwalający na włączenie maszyny do tzw. komórki produkcyjnej zgodnej z filozofią produkcji 4.0 utrzymując przy tym najwyższe standardy jakości. Pilarka panelowa g3 oferuje wysoką wydajność i jakość przy cięciu płyt z dużą prędkością pracy. Idealne rozwiązanie dla firmy, która wymaga, przerobu średnio-dużych partii. Posiada budowę modułową i może być dostosowane do wszelkich wymagań klienta. Zaawansowana konstrukcja mechaniczna, potężne jednostki silnikowe i sterowanie elektroniczne to tylko niektóre z cechy, które gwarantują wysoki poziom produkcji, elastyczność, precyzję obróbki i najwyższą jakość krawędzi po cięciu.

FLEXCUT 1/D: więcej cieć przy jednym przejściu piły
Znacznie zwiększono wydajność cięcia poprzez wprowadzenie dwóch niezależnych chwytaków które pozwalają na cięcie dwóch różnych pasów przy jednym przejściu piły. Wersja 1/D, oferuje dużą elastyczność, istnieje możliwość podniesienia jednego z chwytaków w sytuacji cięcia bardzo wąskich pasów.

PŁYWAJĄCE CHWYTAKI: GWARANCJA DOBREGO EFEKTU KOŃCOWEGO.
Specjalny kształt chwytaków umożliwia delikatne uchwycenie elementu, pracę z maksymalną szybkością i perfekcyjną równoległość nawet kiedy płyta nie posiada idealnych kątów.

PROWADNICE PRYZMATYCZNE Z ZAMKNIĘTYM OBIEGIEM: MAKSYMALNA LINIOWOŚĆ I MINIMALNE TARCIE
Zwiększono wydajność produkcji dzieki możliwości pracy z większą prędkością posuwu. (100 m/min dla pojedynczego arkusza, 50 m/min dla pakietu płyt), przejazdy na pusto (do 170 m/min).
Automatyczne centralne smarowanie.

NOWA BELKA DOCISKOWA: nowy kształt wiele zalet
Nowy kształt belki gwarantuje jednakową wartość docisku na całej długości belki. Specjalna budowa pozwoliła na wprowadznie potrujnego systemu odpylania który znacznie polepsza jakość odprowadzania wiórów. Ruch belki jest realizowany za pomocą prowadnic pryzmatycznych co daje gwarancję dokładności i ułatwia odpylanie w trakcie cięcia.

Dane techniczne

gabbiani g 3 130gabbiani g 3 145gabbiani g 3 165
Długość cięciamm3200/3800/4500
Wystawanie piłymm130145165
Moc silnika tarczy głównej (opcja)kW15 (18 – 22 – 30 -37)18,5 (22 – 30 – 37)
Prędkośc obrotowaobr/min35002950
Prędkość wózka piły (opcja)m/min0 – 170
Prędkość dopychaczam/min135
Cięcie plastiku i delikatnych materiałówAvailable
HI-TRONICAvailableStd.
FLEXCUT1/D
Ilość chwytakówszt6

Filmy