Wyrzynarka włosowa z płynną regulacją prędkości RECORD POWER SS16V

AGENCJA AMK SP. Z O.O. SP. K.

Dystrybutor

AGENCJA AMK SP. Z O.O. SP. K.

ul. Św. Wincentego 10
61-003 Poznań
telefon +48 61 879 99 25
sklep@agencja-amk.pl
www.agencja-amk.pl

Zmienna regulacja prędkości w modelu SS16V pozwala na dostosowanie prędkości pracy urządzenia do cięcia różnych materiałów. Niskie zakresy prędkości stosuje się do cięcia plastiku i metali nieżelaznych. Wyższe prędkości konieczne są do cięcia drewna do grubości 50mm. Szybka i prosta wymiana brzeszczotu wyrzynarki, pozwala na zminimalizowanie czasu przerw koniecznych na zmianę narzędzia, co jest bardzo istotne przy wycinaniu skomplikowanych kształtów.

System naciągu

Prosty sposób naciągu brzeszczotu.

Regulowany nadmuch i bezpieczny zacisk

Wbudowany w obszar pracy wyrzynarki system wydmuchiwania, automatycznie oczyszcza maszynę z pyłu. System ten pozwala na zachowanie dobrej widoczności podczas pracy. Zacisk elementu eliminuje ryzyko wyrzucenia elementu z maszyny podczas ruchu brzeszczotu, co znacznie redukuje ryzyko uszkodzenia obrabianych elementów jak i obrażeń palców operatora maszyny.

Zintegrowana lampa maszynowa

Zapewnia dobre oświetlenie miejsca pracy oraz obrabianego elementu. Umieszczona na elastycznym ramieniu pod każdym kątem doskonale oświetla obrabiany element co na pewno przyczynia się do większej precyzji obróbki.

Wysoka precyzja

Płynna praca brzeszczotu oraz wysokiej jakości stabilna konstrukcja eliminująca wibracje, pozwalają na wykonywanie na maszynie także precyzyjnych, skomplikowanych wzorów: np. ornamentów.

Pochylanie stołu

Pochylanie stołu do kąta 45º daje szerokie możliwości wykorzystania maszyny: do tworzenia intarsji z forniru, złożonych technicznie elementów stosowanych np. w modelarstwie

Płynna i precyzyjna regulacja prędkości

Łatwa, precyzyjna i wygodna zmiana prędkości taśmy poprzez pokrętło umieszczone z przodu maszyny.

Króciec odciągowy

Łatwy dostęp do króćca odciągowego umieszczonego z przodu maszyny – umożliwia skuteczne usuwanie pyłu z wykorzystaniem urządzenia odciągowego.

Możliwość stosowania brzeszczotów z bolcami
Szybkie i łatwe mocowanie brzeszczotów w szczękach, które zapewniają mocny i bezpieczny chwyt.

Możliwość stosowania brzeszczotów z płaskimi końcami
Po dopasowaniu ostrza, z łatwością pozycjonuje się ono w systemie szczęk. Łatwy, szybki i bezpieczny sposób mocowania brzeszczotów z płaskimi końcami.

Dane techniczne

Specyfikacja techniczna:

ModelSS16V
Moc75W
Długość ramienia406 mm (16″)
Maksymalna wysokość cięcia50 mm
Obroty400-1600 rpm
Zakres wychylenia stołu0°– 45°
Waga16 kg
Wymiary GxSZxW630x280x315 mm

Zakres dostawy:

  • Wyrzynarka SS16V
  • Brzeszczot uniwersalny ogólnego stosowania