Wiertarka stołowa, kolumnowa do drewna 230V DP25B Record Power

Dobra wiertarka jest nieodzownym urządzeniem w każdym zakładzie. Model DP25B ma wiele możliwości zastosowania. Maszynę cechuje tradycyjnie bardzo wysoka jakość i niezawodność charakterystyczna dla urządzeń Record Power. Wiertarka cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród małych rzemieślników jak i bardzo wymagających hobbystów.
Na maszynie można stosować szeroką gamę dostępnych na rynku bitów. Cztery prędkości umożliwiają wiercenie w różnych materiałach takich jak drewno, metal, plastik i wielu innych.

Stół wiertarki wykonany z odlewu żeliwnego można pochylić pod kątem 45°. Na stole istnieje możliwość zamocowania większości dostępnych na rynku imadeł maszynowych, co pozwala na pewne zamocowanie element na stole i tym samym zwiększyć precyzję wiercenia i bezpieczeństwo pracy. W razie konieczności wiercenia w bardzo dużych elementach, istnieje także możliwość odchylenia stołu na bok I wykorzystanie podstawy wiertarki jako bazy podczas wiercenia – na podstawie jest także możliwość zamocowania imadła. Kolejną zaletą wiertarki jest także wykonanie wrzeciona oraz pokrętła z odlewu żeliwnego, co znacząco zwiększa wagę maszyny przyczyniając się do zmniejszenia wibracji.
Wiertarka DP25B wyposażona jest w łatwy w obsłudze ogranicznik głębokości wiercenia. Szczególnie pomocny jest on przy powtarzalności wiercenia otworów o tej samej głębokości.

Parametry wiercenia maszyny wymagają odpowiednio mocnej i stabilnej konstrukcji – wiertarka jest wyposażona w mechanizm zębatkowy prowadzenia stołu, rozwiązanie zazwyczaj stosowane w dużych wiertarkach. Czyni to wiertarkę DB 25B bardzo atrakcyjną cenowo.


Na wiertarce DP25B można montować imadło maszynowe, co pozwala na zwiększenie dokładności wiercenia w różnych materiałach.

Pochylanie stołu.

Dzięki pochylaniu stołu istnieje możliwość wiercenia otworów pod kątem (do 45º)

System kół pasowych.
System kół pasowych pozwala na uzyskanie 5 prędkości wiercenia. Łatwy dostęp do wszystkich kół pasowych. Szeroki zakres prędkości umożliwiający wiercenia w bardzo różnych materiałach.

Możliwość wiercenia w dużych przedmiotach.

Przy wierceniach wykonywanych w bardzo dużych elementach, istnieje możliwość odchylenia stołu I wykorzystanie podstawy maszyny jako bazy podczas wiercenia.

Ogranicznik głębokości wiercenia.

Ogranicznik głębokości wiercenia – jest szczególnie pomocny przy powtarzalności wierceń otworów o tej samej głębokości.