Prasa hydrauliczna do klejenia na grubość drewnianych elementów konstrukcyjnych JUWAL

Prasa hydrauliczna Juwal do klejenia służy do łączenia zarówno krótkich elementów mających zastosowanie w stolarce okiennej, jak również długich elementów konstrukcyjnych.

Oferowane przez nasz prasy hydrauliczne do drewna dostosowywane są do potrzeb działalności naszych klientów. Dzięki zastosowanej technologii modułowej istnieje możliwość wydłużania długości powierzchni klejonej prasy nawet do 18m.

Prasa hydrauliczna Juwal wyposażona jest w dwie pompy hydrauliczne: pompę główną i pompę pomocniczą utrzymującą stałe ciśnienie w trakcie trwania procesu klejenia.

Główne zalety naszej prasy hydraulicznej do klejenia to:

  • Unikalny system załadunku i wyrównania. Otwierane hydraulicznie ramiona prasy unoszą się na boki dzięki czemu załadunek jest bardzo łatwy i szybki.
  • Łatwość załadunku wsadu do prasy oraz niewielka szerokość prasy powoduje, że nie jest wymagana duża przestrzeń dla ustawienia maszyny.
  • Wszechstronność i elastyczność prasy polegająca na możliwości klejenia zarówno krótkich elementów mających zastosowanie w stolarce okiennej jak i również długich elementów konstrukcyjnych
  • Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa.
  • Możliwość kontroli pomiaru ciśnienie podczas klejenia elementów potwierdzonego wydrukiem kontrolnym.

Ofertę na nasze prasy hydrauliczne do klejenia kierujemy do przedsiębiorców patrzących na swój biznes w perspektywie długoterminowej. Chcemy, by nasze prasy hydrauliczne służyły bezawaryjnie przez długie lata, a nie da się tego osiągnąć korzystając z niskiej jakości podzespołów.

Jesteśmy przekonani o jakości naszych pras hydraulicznych, dlatego też udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Chcemy, aby nasze prasy hydrauliczne do klejonki były eksploatowane zgodnie z ich przeznaczeniem, dlatego szkolenia dla pracowników są obowiązkowe. Umożliwia to zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale również wpływa na wydłużenie czasu życia prasy.

Zapraszamy do obejrzenia znajdującej się poniżej galerii i kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące prasy hydraulicznej do drewna.

Filmy