Oprogramowanie do projektowania mebli F4®Design

Narzędzia oprogramowań dla nadzwyczajnej produktywności oraz wysokiej dochodowości w nowoczesnej obróbce drewna i tworzyw sztucznych.

Projektowanie mebli oraz wyposażenia wnętrz, wizualizacja w 3D oraz produkcja za przyciśnięciem guzika. Rzemiosło 4.0 lub przemysł 4.0: niezależnie od Państwa obecnego parku maszynowego oferujemy wraz z F4®Solutions perfekcyjne rozwiązanie oprogramowania dla mebli i wyposażenia wnętrz.

Przekonywująco łatwe rysowanie i konstruowanie

Intuicyjnie obsługiwany F4®Design przekonuje przede wszystkim krótkimi poleceniami CAD oraz możliwością importowania plików .dxf i .dwg w 2D lub 3D. Planowanie pomieszczeń w 3D czy nawet poszczególnych pięter jest proste i przejrzyste.

W okamgnieniu do gotowego projektu

Elementy z biblioteki, którą można bez ograniczeń rozbudowywać, pozwalają się szybko i elastycznie wklejać do projektu. Poza tym szablony przyspieszają tworzenie nowych elementów w projekcie i prowadzą do jego szybkiego oraz profesjonalnego wykonania.

Realistyczne rysunki

Dekory oraz elementy wyposażenia z biblioteki sprawiają, że rysunek staje się bardziej realistyczny, a projekt dla klientów czytelny.

Fotorealistyczna prezentacja i prostsze pozyskanie klienta

Przy pomocy F4®Design przekonacie swoich klientów za sprawą fotorealistycznej wizualizacji 3D bezpośrednio z gotowych rysunków roboczych. Państwo zaprezentujecie swoimi klientom, bezpośrednio w trakcie rozmowy z nimi możliwości indywidualnych rozwiązań zmieniając różne perspektywy. Państwa klient od początku wie, co będzie kupował – dzięki temu nieporozumienia zostaną wykluczone.

Szybkie zmiany

Wdrożenie życzeń klienta i ewentualne zmiany można dokonywać szybko i nawet w trakcie rozmowy handlowej z klientem, a to wszystko dzięki parametrycznym funkcjom oprogramowania.

Wszystkie dane z rysunku

Każdy pojedynczy korpus, każdy pojedynczy mebel zaplanowany w F4®Design zawiera już informacje o rodzaju materiału, okuciach oraz informacje potrzebne do ich produkcji.

Programy CNC

Programy CNC, wydawanie list elementów i cięć do ARDIS. Za przyciśnięciem guzika stworzone zostaną listy materiałowe, listy potrzebne do rozkroju materiału, listy z okuciami oraz elementami łączeniowymi do mebli i w ten sposób przygotowane do kolejnych, indywidualnych etapów produkcji. Tutaj skorzystajcie Państwo z wielu możliwości F4®Design.