Okleiniarka tempora F600 60.06L FORMAT4

Zespół klejowy w okleiniarce tempora F600 60.06L – krótki czas rozgrzewania, szybka gotowość do pracy

Teflonowy pojemnik na kleje typu PUR lub EVA dysponuje pojemnością 1,5 kilograma i pozwala przez to na przyklejenie 375 metrów bieżących obrzeża przy 19 mm płycie. Krótki czas rozgrzewania wynoszący 10 minut gwarantuje szybką gotowość do pracy. Na życzenie doposażenie w zespół odprowadzania kleju pozwala przyspieszyć i ułatwia proces czyszczenia przy zmianie kleju.

Oklejanie obrzeżami musi odbywać się jak naszybciej, najprościej i najwydajniej. Aby to osiągnąć modele tempora Format4 łączą w kompatkowym, przekonywującym pakiecie najważniejsze kompetencje jak szybkość, produktywność, wszechstronność oraz komfort obsługi. Końcowe wyniki obróbki przy obrzeżach z rolki i doklejkach drewnianych przekonują najwyższymi standardami.

Unowocześnione oraz zoptymalizowane agregaty obróbcze oraz dający się przystosować korpus obrabiarki gwarantuje również przy najszybszych tokach obróbki absolutną stabilność i niezawodność. Przyjazne użytkownikowi opcje wyposażenia „x-motion plus” i „m-motion” dają gwarancję na absolutną powtarzalność dokładności i pozwalają wraz z indywidualnie tworzonymi programami roboczymi błyskawicznie zmieniać materiał i przezbrajać zarówno przy obsłudze manualnej, czy też za sprawą sterowania z panelu dotykowego smartouch.

Tempora 60.06L Format4 dysponuje jedno- lub dwusilnikowym agregatem zaokrąglania naroży dla formatek o wysokości do 60 mm.

Opatentowany agregat advantEdge wniesie do Państwa zakładu „niewidoczną fugę sklejenia”. Indywidualnie swoją temporę możecie Państwo wyposażyć w jedno- lub dwusilnikowy agregat zaokrąglania naroży oraz zaopatrzyć trzy wolne miejsca na finiszu w niezbędne dla siebie agregaty. Maksymalny komfort obsługi oraz najwyższą produktywność zapewnia intuicyjny panel sterowniczy smartouch z monitorem dotykowym o przekątnej 10″ lub 16″.