Ładowarka teleskopowa KMM

P.H.U MARMUR

Dystrybutor

P.H.U MARMUR

Bolesława Chrobrego 233A
59-550 Wojcieszów
telefon 601-585-312
tel. kom. 509-365-675

www.kmm.info.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ładowarek teleskopowych KMM. Oferujemy maszyny o udźwigu do 4 ton i wysokości podnoszenia 7m.

Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 40 lat.

Konstruktorzy naszych maszyn stawiają na prostotę i niezawodność. Na rynku dostępnych jest wiele marek oferujących sprzęt budowlany oraz rolniczy. Jednak oferując coraz to bardziej skomplikowane i droższe maszyny wydaje się że zapominają oni o ich przeznaczeniu, prostocie obsługi i niskich kosztach eksploatacji.

Staramy się wyjść temu naprzeciw oferując maszyny do obsługi których nie trzeba wielu godzin szkoleń i wykwalifikowanych operatorów, a stosunkowa prosta konstrukcja sprawia, iż eksploatacja sprzętu jest łatwa i tania.

Wszystkie oferowane maszyny posiadają pełną dokumentację w języku Polskim, certyfikat CE, certyfikat hałasowy, drgania, barania wytrzymałościowe, wyposażone są w bezpieczne kabiny spełniające wymogi ROPS/FOPS.

Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego sprawia, że każdy klient znajdzie maszynę, która będzie w stanie spełnić jego oczekiwania. Bezpośrednia współpraca z producentem umożliwia nam szerokie możliwości konfiguracji maszyn.

Lista dodatkowych chwytaków do drewna, pługów do śniegu, przystawek kopiących ma ponad 150 pozycji.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie typy ładowarek kołowych w tym przegubowe, teleskopowe, ze sterowaniem burtowym.