Centrum obróbcze do drewna ze stołem belkowym SCM GROUP accord 25 fx

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

SCM GROUP Polska Sp. z o.o.

ul. Obornicka 133
62-002 Suchy Las
telefon +48 61 651 47 60

www.scmgroup.com

Centrum obróbcze ze stołem belkowym

Centrum obróbcze które oferuje wysoką wydajność przy minimalnej inwestycji. Zaprojektowane dla małych i średnich przedsiębiorstw. Łączy w sobie prostotę użytkowania i dużą elastyczność. Maszyna dedykowana do produkcji elementów z litego drewna drzwi, okien schodów oraz elementów płytowych z różnych materiałów. Centrum obróbcze dedykowane do bardzo elastycznych produkcji, wymagających najwyższej precyzji i jakości wykończenia, niezależnie od kształtu i wymiarów elementów. Wyposażone w wysokiej klasy wielofunkcyjny stół aluminiowy, co gwarantuje wysoki poziom dokładności. Idealne rozwiązanie do nestingu płyt meblowych, płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów, żywic i stopów lekkich, drewna litego. Centrum obróbcze Accord 25 miał swoją Światową premierę w 2015r

LAUREAT KONKURSU EcoDesign 2015!

Zróżnicowana produkcja
Produkcja jeszcze większej gamy różnorodnych produktów możliwa jest, dzięki zwiększeniu skoku osi Z do 250mm i  magazynkom narzędzi, które w sumie oferują aż 44 pozycje magazynowe. Taka konfiguracja gwarantuje szybki czas wymiany narzędzia i obróbkę różnych profili. Nowy magazyn łańcuchowy TRC 32 umożliwia przechowywanie piły o średnicy do 350mm. Jest zamontowany na ruchomej suwnicy, co umożliwia obróbkę wahadłową z wykorzystaniem dowolnych typów narzędzi.

Ergonomia i Bezpieczeństwo
Nowy system bezpieczeństwa “Pro Speed” wyposażony w fotokomórki i ruchomy zderzak (patent SCM), który umożliwia maksymalny dostęp do stołu roboczego podczas za i rozładunku i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo operatora podczas obróbki z maksymalną prędkością 60m/min.

Inteligentne programowanie
Dzięki oprogramowaniu Xilog Maestro opracowanego przez SCM, programming jest intuicyjne i efektywne.
– Maestro 3D pozwala na programowanie 5-osi w środowisku 3D.
– Maestro WD, opracowany specjalnie dla producentów okien i drzwi, pozwala na projektowanie począwszy od ustalenia swiatła otworu, przez szczegóły technologiczne aż do produkcji.
– Maestro Pro View symulator obróbki, który daje możliwość podglądu rzeczywistej obróbki w celu wyeliminowania błędów czy kolizji, obliczenia czasu pracy, kosztów produkcji.

Sav€nergy, oszczędne zarządzanie energią. Inteligentny system zarządzania zużyciem energii elektrycznej. – poprzez naciśnięcie przycisku „Sav€nergy” maszyna automatycznie przechodzi w stand-by w sytuacji niewymaganej pracy lub dłuższych przerw minimalizując zużycie energii.

Dane techniczne

Wielkość stołu w osi X mm od 3650 do 6360
Wielkość stołu w osi Y mm od 1320 do 2120
Przejście elementu mm 250
Moc elektrowrzeciona kW od 12 do 15
Magazyn narzędzi il. pozycji od 16 do 44

FILMY